Зірвана сесія міськради: Сова забрала у мера мікрофон, Колесник тепер зелений, криворіжці побилися з гвардійцями

26 липня мала відбутися чергова сесія Криворізького міськради. Перед початком засідання депутата міськради Миколи Колесника облили зеленкою, а між Муніципальної гвардії та бійцями АТО зав’язалася бійка. 

Початку засідання передували бійки в холі. Співробітники «Муніципальної гвардії» не пускали до сесійної зали родичів полонених і загиблих воїнів АТО. Серед гостей було чимало жінок. Між працівниками охоронної організації та активістами зав’язалася бійка. Кілька людей отримали травми, їм було надано медичну допомогу.

Більше десятка родичів полонених бійців прорвалися в зал крізь кордон «Муніципальної гвардії». На самому засіданні вони вимагали спершу розглянути 93-й питання порядку денного. У ньому йшлося про додаткове виділення матеріальної допомоги сім’ям, які втратили своїх близьких на Донбасі або які ще знаходяться в полоні у бойовиків. Більшість депутатів не підтримали винесення цього питання в число перших.

Активістів обурило таке рішення. Вони почали кричати «ганьба», стукали по столу і плескали. Через шум практично ніхто з присутніх не чув виступу інших, а самі депутати під нестихаючі крики не розуміли, яке питання зараз розглядається.

Представники демсил вийшли до трибуни, заявивши, що в такому ритмі працювати далі неможливо. Але найбільше з усіх виділилися Світлана Сова. Вона підстрибнула до трибуни, з якої мовив мер Юрій Вілкул, та забрала мікрофони місцевих ЗМІ,

У підсумку, мер Юрій Вілкул оголосив про перерву в сесії міськради.

«Подальше рішення щодо продовження засідання залежить тільки від Юрія Вілкула, оскільки сам мер і оголосив про перерву в сесії. Можливо, депутати знову зберуться в найближчі дні. Я розумію родичів полонених бійців, але якщо ми будемо так тасувати питання, то сесії міськради перетворяться в хаос. Тим більше що для їх питання необхідно було внести зміни в програму, а це було п’ятим і шостим питанням в порядку денному», — заявив секретар міськради Сергій Маляренко.

20476122_1933034386961062_5345598402525176395_n

Коментариев нет

Оставить отзыв

ВВЕДИТЕ ОТВЕТ : *
15 + 20 =