За продаж алкоголю і сигарет дітям, криворізьких підприємців оштрафували на 7 тисяч

0

У місті триває проведення заходів, спрямованих на попередження незаконного обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів, в тому числі неповнолітнім; детінізації трудових відносин та заробітної плати.

Про це повідомляється на офіційному сайті виконкому Криворізької міськради.

В рамках реалізації концепції пілотного проекту «СТОП — незаконному обігу небезпечних товарів в місті» у виконкомі міськради проведено спільне засідання міських робочих груп з питань обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів, функціонування об’єктів бізнесу у напрямку соціально-економічного захисту найманих працівників.

На засіданні розглянуті результати роботи міських і районних робочих груп в першому півріччі 2017 року. Так, з початку поточного року проведено 167 рейдових заходів, встановлено порушення обігу алкогольних напоїв, тютюнових виробів, пива в 53 об’єктах бізнесу. До порушників застосовані штрафні санкції на суму близько 240 тис.грн., По 16 фактам продажу забороненої продукції дітям нараховано штрафів на суму близько 7 тис.

Спільними діями органів Національної поліції, виконкомів районних у місті рад припинено роботу 8 літніх майданчиків, де здійснювалася незаконна продаж алкогольних напоїв, пива.

Коментариев нет

Оставить отзыв

ВВЕДИТЕ ОТВЕТ : *
22 × 27 =