У Кривому Розі тепер є площа Героїв Кривбасу

0

У лютому 2017 року представники громадської організації Батальйон Національної захисту «Кривбас» звернулися до виконкому Довгинцівської райради щодо перейменування площі Маяковського в площу Героїв Кривбасу.

Сьогодні, 12 червня, на пленарному засіданні сесії міськради 43 депутати прийняли рішення перейменувати площу Маяковського в площа Героїв Кривбасу.

Виконкомом Довгинцівського районного в місті ради було подано клопотання про перейменування площі.

Цитуємо пояснювальну записку начальника управління благоустрою та житлової політики виконавчого комітету Криворізької міської ради Івана Карого щодо проекту рішення про перейменування площі Маяковського.

За словами Івана Карого, 24 березня в Довгинцівському райвиконкомі відбувся круглий стіл, учасники якого ухвалили рішення підтримати звернення громадської організації і пропозиція виконкому Довгинцівського райради про перейменування площі Маяковського в площа Героїв Кривбасу.

Відзначимо, що раніше передбачалося, що колишня площа імені Артема носитиме назву «Площа батальйону Кривбас», і за таку назву під час громадських слухань голосували жителі Саксаганського району. Але навесні 2016 року Валентин Резніченко — глава ОДА Дніпропетровської області — прийняв інше рішення. Як з’ясувалося пізніше, до нього так і не потрапили протоколи громадських слухань.

 

Коментариев нет

Оставить отзыв

ВВЕДИТЕ ОТВЕТ : *
24 + 14 =