У Кривому Розі показали «14 друзів хунти»

0

29 липня в Покровському районі міста відбулася презентація книги «14 друзів хунти». Збірник є різножанровому і підійде для будь-якої аудиторії — переконані творці. На зустріч з письменниками зібралося понад 50 криворіжців.

Презентація книги «14 друзів хунти» відбулася в культурно-громадському центрі «Шелтер+». Її створювали 14 авторів з усієї України, в основному це кияни, донеччани і військові зі Сходу країни. Збірник дуже різноманітний: в ньому є побутові, патріотичні і навіть містичні сюжети. Книга складається з 14 історій, три з яких написані українською мовою, а решта, як висловився автор, — «військовим суржиком».

За словами Дмитра Якорного, київського видавця, збирав співавторів він педантично. Хотів, щоб книга вийшла військово-патріотична і відпочиваюча. В основному, над збіркою працювали письменники, які мають великий літературний стаж. А також, солдати, які пройшли війну, волонтери та блогери.

Військова антологія — актуальний жанр. За словами закордонних партнерів, це кращий спосіб передати військові дії і дати їм оцінку. Відзначимо, книга і її автори викликали величезний суспільний і медійний інтерес до себе — презентацію збірки в Києві відвідав президент України Петро Порошенко.

«14 друзів хунти» вже побачила світ накладом в 4 000 примірників. Але це тільки початок, впевнені автори. Зараз вони продовжують збирати цікаві матеріали для майбутньої збірки оповідань.

Коментариев нет

Оставить отзыв

ВВЕДИТЕ ОТВЕТ : *
7 × 25 =