Проклинаю той день, коли довірила прийомним батькам своїх онуків, -рідна бабуся Аміни

0

Експертиза знайдених у водоймі в Кривому Розі останків, які можуть належати зниклій дівчинці Аміні Менго, триватиме кілька тижнів.

Про це повідомила прес-секретар Дніпропетровського обласного управління поліції Анна Старчевська.

- До тих пір, поки не будуть відомі результати експертизи, порушувати питання про висування підозри прийомним батькам дівчинки неможливо, - повідомила Анна Старчевська. — Знайдений пакет з біоматеріалом схожий на той, який нам описував прийомний батько дівчинки. На водойму, в якому знайшли останки, теж вказав батько.

- Хіба це не може бути приводом для того, щоб оголосити цій людині про підозру?, - запитали ЗМІ

- Зараз чоловік стверджує, що під час допиту його нібито били. Його свідчення не є доказом вини. Якщо дівчинку вбили, необхідно знати точну причину її смерті. Але поки немає результатів експертизи, ми вважаємо дитини зниклим і продовжуємо пошуки.

Прийомний батько коментарів з цього приводу пресі не давав. Нагадаємо, що саме його дружина повідомила, що зізнання у чоловіка вибили.

- Його били по суглобах, душили протигазом, — заявила жінка. — Найпростіше звинуватити у всьому батьків, щоб не шукати дитину.

Після того як водолази знайшли у водоймі пакет з останками, жінка відмовилася від спілкування з журналістами. А її адвокат Оксана Рагозіна сказала: «Моя клієнтка не дала мені право що-небудь коментувати».

Цю сім’ю все вважали зразковою. Про них знімали телесюжети та писали в газетах. Прийомна мама постійно повідомляла про досягнення своїх дітей в «Фейсбуці».

Аміна Менго і її рідний брат Тимур з’явилися в цій сім’ї в 2012 році. Їх рідна мама поїхала за кордон, коли Аміні було всього сім місяців. Дітей передали бабусі, яка через проблеми зі здоров’ям (вона практично не ходить) тимчасово віддала дітей в будинок сімейного типу. У грудні 2013 року журналісти знімали сюжети про те, як прийомні батьки Аміни боролися за те, щоб забрати дівчинку і її братика назовсім. До речі, рідна бабуся Аміни і Тимура теж дуже хотіла, щоб дітей забрала саме ця сім’я. «Діти вже звикли там жити, — говорила Елла Менго. — Якщо їх віддадуть комусь іншому, я цього не переживу. На першій гілці повішуся! »

Зараз Елла Менго про це шкодує. «Аміна такий зайчик, — плачучи, сказала жінка журналістам. — Проклинаю той день, коли довірила їм своїх дітей. Але я фізично не могла за ними доглядати … »

- Цю сім’ю ми вважали зразковою, — заявила головний спеціаліст служби у справах дітей Центрально-міського району Кривого Рогу Леся Яковенко. — Коли ми туди приходили, бачили все тільки позитивне. Аміна ні на крок не відходила від мами з татом.

Зараз всі діти з цієї сім’ї знаходяться в реабілітаційному центрі. Що вони розповіли слідству, поки не відомо.

Коментариев нет

Оставить отзыв

ВВЕДИТЕ ОТВЕТ : *
1 + 13 =