Маленьку Аміну знайшли… (18+)

Останніми днями майже все місто переживає за долю 6-річної дівчинки Аміни з дитячого будинку сімейного типу Кудрявцевих. Нагадаємо, 3 червня вперше опубліковано оголошення, що у Кривому Розі загубили дитинуЗа ці кілька днів напружених та нервових пошуків лунало безліч версій: від радісних повідомлень, що дівчинку бачили в різних місцях до найстрашніших припущень, що прийомні батьки спалили та втопили тіло дитини.

З першого дня до пошуків долучилась поліція. Досвідчені слідчі та оперативні працівники одразу не повірили в дивну версію про те, що дитину просто загубили посеред міста. Перевіривши різні версії, Слідчим відділом було порушено кримінальне провадження за ст.115 Кримінального кодексу (вбивство). На допиті названий батько дівчинки вирішив співпрацювати зі слідством та зізнався, що спалив тіло дівчинки, а рештки склав у поліетиленовий пакет від сміття та втопив у одному з кар`єрів міста. Названа ж мати навпаки — постійно перешкоджала встановленню істини слідчими: спочатку забороняючи поліції допитати інших дітей у родині, а потім, після свідчень батька, дала інтерв`ю ЗМІ, в якому заявила, що зізнання вибили і воно не відповідає дійсності.

Сьогодні близько обіду обгорілі рештки дитячого тільця таки було знайдено. В тому самому пакеті та в тому самому кар`єрі, на які вказував названий батько у своїх «вибитих та вигаданих» зізнаннях. Звісно, попереду ще кропітка робота слідства та безліч експертиз, які мають допомогти встановити приналежність рештків, ідентифікувати особу загиблого і найголовніше — встановити причину смерті. Та збіг обставин наштовхує нас на думку, що зізнання названого батька не таке вже й вигадане…

Коментариев нет

Оставить отзыв

ВВЕДИТЕ ОТВЕТ : *
11 + 8 =