Криворізький смерч уніс з собою 1,6 мільйона гривень

0

28 липня на Кривий Ріг обрушився ураган, який супроводжувався сильним градом. Від наслідків стихії особливо постраждали жителі селища Суворова в Довгинцівському районі.

Про це повідомили в прес-службі апарату Криворізького виконкому і міськради.

Відразу ж почав роботу штаб допомоги постраждалим, проведено селектор за участю керівників районів, поліції, МНС, комунальних служб пройшло оперативне засідання міської комісії з техногенної безпеки і надзвичайних ситуацій.

«Міський голова розпорядився про повну доступі до матеріального резерву міста, щоб екстрено допомогти постраждалим. Проведено очищення вулиць повалених буревеем дерев і опор. Організовано розвіз і видача будматеріалів: шифер, ліс, руберойд, цвяхи», — зазначив начальник управління благоустрою та житлової політик міськвиконкому Іван Карий.

Більше 20 вулицях і більше 200 домоволодіння було завдано збитків різного ступеня, в першу чергу покрівель. Деякі будинки залишилися взагалі без покрівлі. Прийнято рішення про створення пересувного штабу за адресою — вул. Апостолівська — Чорноморська, з 13.00 туди можна звертатися з пропозиціями про допомогу всім, хто постраждав від урагану і граду.

«Спасибі всім службам за реагування, але роботи дуже багато. Хто реально готовий до надання фізичної допомоги — стропальщики, покрівельники — відмовлятися не будемо, це реально прискорить допомогу людям в перекритті будинків», — сказав заступник мера по ЖКГ Олександр Катриченко.

Попередні збитки, завдані Кривому Рогу стихією, складає 1,6 мільйона гривень.

На щастя, самі жителі фізично серйозно не постраждали. Було 8 викликів швидкої допомоги. Люди зверталися з забоями і саднами, надано первинну допомогу, госпіталізації ніхто не потребував.

Коментариев нет

Оставить отзыв

ВВЕДИТЕ ОТВЕТ : *
13 ⁄ 1 =