Депутати Криворізької міськради хочуть скликати позачергову сесію

Депутати Криворізької міської ради збирають підписи під вимогою скликання позачергової сесії міської ради.

Про це в четвер, 8 червня, повідомив депутат міськради Микола Колесник в Facebook.

«Сьогодні почали збирати підписи депутатів Криворізької міської ради, для проведення позачергової сесії. Завтра передамо підписні листи колегам з демократичного табору. 22 підписи (третина депутатського корпусу) досить для скликання сесії, згідно із законом. Цікава буде сесія.)))» , — написав депутат.

Як відомо, в разі, якщо мер або інші повноважні посадові особи не скликають сесію без поважної причини, ч.7 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» передбачено:

«Сесія сільської, селищної, міської, районної в місті ради повинна бути також скликана за пропозицією не менш як однієї третини депутатів від загального складу відповідної ради, виконавчого комітету сільської, селищної, міської, районної в місті ради, а сесія районної, обласної ради — також за пропозицією не менш як однієї третини депутатів від загального складу відповідної ради або голови відповідної місцевої державної адміністрації «..

Нагадаємо, 22 травня, міський голова переніс пленарне засідання на невизначений термін. Дату проведення пленарного засідання ХХ сесії міської ради VII скликання обіцяли визначити відповідним розпорядженням.

Коментариев нет

Оставить отзыв

ВВЕДИТЕ ОТВЕТ : *
24 ⁄ 3 =