Невже історія Аміни заходить у глухий кут?

Як ми раніше повідомляли, 3 червня в Кривому Розі прийомні батьки втратили свою шестирічну дочку. За версією батьків, Аміна Менго їхала в машині з рідними і попросилася в туалет біля станції 101 кілометру. Пізніше ЗМІ опублікували, що прийомні батьки, які заявили про зникнення шестирічної дівчинки, спалили її тіло, а останки втопили в водоймі.

Пізніше стало відомо, що в одному з водоймищ міста були знайдені обгорілі людські останки. Однак підтвердити, чи спростувати, що в кар’єрі знайшли Аміну слідство поки не може. Пролити світло може тільки експертиза ДНК, повідомляють ЗМІ. При цьому зразки для експертизи потрібні від біологічних матері або батька дівчинки, так як ДНК брата і бабусі не дасть 100-відсоткового результату. У цьому питанні слідство зайшло в глухий кут, адже мати дівчинки знаходиться за межами країни. Є інформація, що вона в Арабських Еміратах, де знаходиться нелегально. Місце знаходження батька Аміни і зовсім не відомо.

У поліції кажуть, що роблять все можливе, щоб повернути матір дівчинки в Кривий Ріг і провести експертизу.

А тим часом, офіційно версія про вбивство дівчинки поки не підтверджуються і її пошуки тривають. Звинувачення прийомним батькам не пред’явлені і батьківських прав вони не позбавлені. Але, 12 червня, комісія із захисту прав дітей Центрально-Міського району Кривого Рогу прийняла рішення поки не повертати дітей Тетяні і Юрію Кудрявцевим (поки діти перебувають в реабілітаційному центрі).

Коментариев нет

Оставить отзыв

ВВЕДИТЕ ОТВЕТ : *
3 × 10 =